USN Trust Crunch, białkowa przekąska

usn trust crunch

Batony białkowe są bardzo popularne wśród sportowców, kulturystów i nie tylko. Osoby dbające o linię oraz pracując nad masą mięśniową dążą do ograniczenia kaloryczności spożywanych posiłków, a także do osiągnięcia ich maksymalnej wartości odżywczej. Szczególnie istotne dla tkanki mięśniowej jest białko, które stanowi jej podstawowy budulec. Batony Trust Crunch zawierają ponad 20 g białka na jedną porcję i są mało kaloryczne.

Batony w czekoladzie i z gęstym karmelem w środku. Któż ich nie lubi? Intensywny smak czekolady i chrupiące warstwy w środku to wspomnienie dzieciństwa. Niestety gdy rozpoczynamy intensywne treningi i pracę nad sylwetką, z wielu rzeczy przychodzi nam zrezygnować. W pierwszej kolejności z diety odpadają nam tłuste potrawy, fast foody, alkohol i oczywiście słodycze. Niestety o sklepowych batonikach możemy raczej zapomnieć, chyba że raz na jakiś czas postanowimy zrobić sobie tak zwany cheat meal.

Producenci sportowej żywności oraz suplementów dla sportowców pomyśleli na szczęście nie tylko o zawartości swoich produktów, ale również o ich smaku. Laboratorium USN wzięło pod uwagę potrzeby osób pracujących nad muskulaturą i ograniczających kalorie. Jeśli stawiasz sobie wysokie cele i masz wobec siebie duże wymagania, potrzebujesz również odrobiny przyjemności. Nie można cały czas odmawiać sobie tego, co smaczne i przyjemne.

Z tego powodu na rynku produktów żywieniowych dla sportowców pojawiły się również słodycze – o obniżonej kaloryczności i bogate cenne składniki. Do najpopularniejszych przekąsek tego rodzaju należą batony białkowe. Znana i lubiana marka USN wprowadziła do sprzedaży batony USN Trust Crunch z dużą porcją białka.

USN Trust Crunch od środka

Batony USN Trust Crunch dostępne są w trzech smakach, słonego karmelu oraz ciemnej i białej czekoladzy. Jeden baton to dwie chrupiące warstwy w słodkiej polewie oraz ciągnąca się masa karmelowa wewnątrz. To jedna z najbardziej lubianych propozycji marki USN. Białko zawarte w jednym batonie to ponad 20 g! Jednocześnie batonik zawiera poniżej 2 g cukru. Jego kaloryczno0ść to zaledwie 220kcal na porcję.

USN – białko i wiele więcej

To nie jedyna godna uwagi propozycja USN. Białko z laboratorium tego producenta cechuje się bardzo dobrą przyswajalnością i odpowiednim stosunkiem jakości do ceny. Do znanych i lubianych produktów należy również między innymi słynny USN Whey Protein. Produkt dostarcza najczystszą formę tego pojedynczego substratu białkowego w wygodnej do spożycia formie. USN Whey Protein pomaga w budowaniu beztłuszczowej masy mięśniowej, redukuje zmęczenie i przyczynia się do szybszej regeneracji.

usn białko

Oprócz dobrze przyswajalnej odżywki białkowej, warto możesz również po przekąski, które dostarczają dodatkowej porcji białka po treningu, dodają energii i zapewniają odrobinę przyjemności. W drodze do celu nie warto wszystkiego sobie odmawiać. Im mniej wyrzeczeń, tym większa motywacja i energia do działania!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *