Qeridoo Sportex dla aktywnych rodziców

qeridoo sportrex

 

Jeśli jesteś osobą aktywną i masz pod opieką małe dziecko, nie musisz rezygnować z uprawiania sportów. Praktycznie zaraz po narodzinach malucha możesz powrócić do swoich treningów. Dzięki przyczepce, wózkowi do biegania i spacerówce w jednym – Qeridoo Sportex – możesz przewozić maleństwo od pierwszych miesięcy życia. Oferta Qeridoo jest przeznaczona dla mam chcących wrócić do formy po ciąży, ale nie tylko. Przyczepka Queridoo Sportex jest idealna dla opiekunów dzieci w wieku do kilku lat.

Jeśli zawsze kochałaś sport, nie musisz martwić się o to, że po ciąży będziesz musiała na jakiś czas z niego zrezygnować. Aby powrócić do formy, odzyskać dawną sylwetkę dobry nastrój i wrócić do pełni sił, powinnaś jak najszybciej zacząć wychodzić z domu i aktywnie spędzać czas. Przyczepka Qeridoo Sportex pozwoli ci jeździć na rowerze, spacerować i biegać z maluchem. Podobnie aktywni ojcowie będą z pewnością zadowoleni z możliwości, jakie daje nowoczesny, zwrotny i wielofunkcyjny model.

Queridoo Sportex w roli rowerowej przyczepki

Rozwiązanie marki Queridoo pozwala na odbywanie rowerowych wycieczek z maluchami, na długie dystanse. Przyczepka jest bezpieczna i wygodna. Jej wnętrze jest przestronne, przy niewielkich gabarytach i małej wadze. Aluminiowa rama jest solidna ale i bardzo lekka. Przyczepka jest stabilna i jest w bezpieczny sposób mocowana do roweru. Querido Sportex można zakupić w dwóch wersjach. Dostępna jest wersja dla jednego malucha oraz dla dwójki dzieci. Dzięki temu możemy wybrać się na rowerową wycieczką całą rodziną. Dzięki amortyzatorom, solidnym oponom z bieżnikiem oraz pięciopunktowym pasom bezpieczeństwa przyczepka nadaje się nie tylko do jazdy po mieście, ale sprawdzi się również w terenie. Nawet na wyboistych i kamienistych drogach dziecko będzie podróżować wygodnie i bezpiecznie, bez wstrząsów.

Qeridoo Sportex- wózek do biegania i spacerówka w jednym

Kiedy Ty trenujesz, maluch może podziwiać okolicę lub uciąć sobie drzemkę. Nawet podczas szybkiego biegu amortyzacja sprawia, że maluch podróżuje spokojnie. Queridoo Sportex ma funkcję spacerówki i wózka do biegania. Wielofunkcyjne koło pompowane Buggy, dzięki funkcji „Click and Go” można sprawnie zmienić z trybu chodzenia na tryb spacerowy. Duże 20” pneumatyczne koła ze szprychami pozwalają osiągać dobre prędkości i zadowalające rezultaty podczas treningów z wózkiem.

Inwestycja w Querido Sportex jest opłacalna, ponieważ nie potrzebujesz już zwykłego wózka. Zyskujesz aż trzy funkcje, z których możesz korzystać aż do momentu, gdy maluch zacznie samodzielnie chodzić i jeździć na rowerze. Jest to zatem najlepszy wybór dla rodziców, którzy chcą od najmłodszych lat zaszczepić w swoim dziecku miłość do sportu i aktywności fizycznej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *