O nas

Pomyśleliśmy, że dobrze będzie przygotować kilka odpowiedzi na pytania, które być może sobie zadacie wchodząc na naszą stronę.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy pasjonatami zdrowego stylu życia. Póki co, skupiamy się przede wszystkim na ćwiczeniach i diecie, ale z czasem pojawią się także inne kwestie. Na przykład sposoby radzenia sobie z codziennym stresem nie tylko dzięki treningom.

Dla kogo jest ta strona?

Dla kobiet 🙂 W każdym wieku i na różnych etapach życiowej drogi. Wiemy, że nierzadkie łączenie pracy zawodowej z obowiązkami w domu często sprawia, że nie masz ani chęci ani siły na to, żeby dodatkowo zaprzątać sobie głowę zdrowym stylem życia. Chcemy pokazywać i cały czas przypominać, że nawet przy maksymalnie niewielkim grafiku można wprowadzić niewielkie (i potrzebne) zmiany. Obiecujemy, że nie będzie się to wiązało z nadmiernymi wyrzeczeniami 🙂

Mamy nadzieję, że przyłączycie się do współtworzenia strony przez poruszanie tematów, które was interesują, a które jeszcze nie zostały przez nas poruszone.

Czy znajdę tu coś dla siebie, jeśli nie ćwiczyłam od dekady?

Tak! Wiemy, że każdego nie przekonamy, ale uważamy, że próbować warto. Serio – jeśli nie miałaś wcześniej nic wspólnego ze sportem, czy zdrowym odżywianiem, to się tym po prostu nie przejmuj. U nas znajdziesz mnóstwo wpisów z poradami przeznaczonymi dla osób początkujących. Chodzi nam o to, żebyś nie miała żadnych wątpliwości, kiedy zdecydujesz się na wprowadzenie pierwszych zmian.

A co jeśli ćwiczę i zdrowo odżywiam się na co dzień?

W takiej sytuacji zapraszamy cię do naszego działu z przepisami. Jesteśmy pewni, że znajdziesz tam potrzebne inspiracje do tworzenia nowych (i zdrowych) posiłków. Poza tym działy z ćwiczeniami też są dla ciebie. Bo kto powiedział, że raz ułożonego treningu nie można modyfikować?:)

Z jakiego powodu założyliście tę stronę?

Strona powstała z myślą o tym, żeby stworzyć kompletną przestrzeń dotyczącą zdrowego stylu życia. Mamy poczucie (i świadomość, że nie jesteśmy w nim odosobnieni), że takiego miejsca w sieci brakuje. Chcemy, żebyś znalazła u nas treści związane z każdym aspektem, który cię interesuje. Zależy nam na dokładnym i przystępnym omawianiu ważnych kwestii.

Jeśli masz dodatkowe pytania, to wpisz je w komentarzu. Odpowiemy na pewno!