Bluzy Pit Bull na treningi i nie tylko

bluzy pit bull

Zima już trochę odpuszcza, ale jeszcze trudno mówić o ostatecznym ociepleniu. Dlatego też, kiedy wybieramy się na siłownię, do klubu, czy też na outdoorowy trening, trzeba się odpowiednio ubrać. Bardzo przydatnym elementem stroju, zarówno w chłodniejszym, jak i przejściowym okresie, są bluzy i to właśnie o nich będzie dzisiejszy tekst.

Bluzy sportowe to najwygodniejszy ciuch, jaki możemy mieć na sobie podczas wyczerpujących treningów. Oczywiście z pewnymi zastrzeżeniami. Trzeba brać poprawkę na to, że bawełna nie będzie naszym sprzymierzeńcem w pozbywaniu się wilgoci i regulowaniu temperatury ciała. Jednak kiedy na zewnątrz nie pada, a nasze treningi nie są okazją do nadmiernego przegrzewania się, bluza będzie idealna.

Przykładem ubrań, o których piszę, są bluzy Pit Bull West Coast. Przemawia za tym kilka argumentów, które – mam nadzieję – skutecznie was przekonają.

Wykonanie

Bluzy Pit Bull produkuje się z grubej bawełny. 400g/m to dość, żeby z jednej strony zapewnić nam trwałość włókien, a z drugiej ochronę przed chłodnym, a nawet mroźnym powietrzem. Poza tym, jeśli bluza jest wyposażona w kaptur, lub wyższy kołnierz, ma ona dodatkową lamówkę na szwie przy karku, która eliminuje problem otarć skóry. Ponadto ściągacze, które są kluczowe, kiedy nie chcemy, żeby wiatr swobodnie hulał pod naszymi ubraniami.

Komfort noszenia

To, za co kochamy bluzy to fakt, że jest w nich wygodnie. Niezależnie od tego, czy wybieramy się na szybką przebieżkę do sklepu chwilę przed zamknięciem, na spacer z psem, czy też na jogging, bluza jest towarzyszem znakomitym. Bluzy Pit Bull występują w kilku wariantach, które – zależnie od okoliczności – mogą usprawnić nasze codzienne, szybkie wyjścia. Jeśli planujemy znaleźć się w zmiennych warunkach, szczególnie termicznych, to możemy sięgać po bluzy z zamkiem, które możemy równie ściągać i zakładać w kilka sekund. Dzięki nim pozbędziemy się też obaw o ewentualne potarganie fryzury. Przy najzwyklejszym kucyku i wtedy, kiedy ochrona przed wiatrem jest kluczowa, najlepiej sprawdzą się bluzy Pit Bull bez zamka, lub z half-zipem.

bluzy pit bullŚwietne nadruki

Nikt nie powiedział, że bluza musi być niespecjalnie ciekawą, jednokolorową płachtą materiału. Najwyższy czas odnaleźć również estetyczną przyjemność w noszeniu bluz. Muszę jednak przyznać, że pod tym kątem bardzo często kuleją ubrania dla pań. Grafiki, które można na nich znaleźć są bardzo często przesłodzone i infantylne. Na szczęście z uwagi na to, że nikt od bluzy nie wymaga idealnego dopasowania do sylwetki, można sięgać po opcje dla panów. Męskie bluzy Pit Bull w rozmiarze S bez przeszkód mogą nosić nawet drobniejsze kobiety. Tym bardziej, że nie jest to ciuch będący pierwszą po biustonoszu warstwą ubrania. A w końcu odważne nadruki, nawiązujące do filmowych klasyków mogą nie tylko uatrakcyjnić bluzę w naszych oczach. Przecież mogą też motywować do częstszego zakładania bluzy, a – co za tym idzie – do częstszych treningów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *